Workshop s Dr. Martinem Whitem o trendech a možnostech aditivní výroby

Využijte možnost se setkat s Dr. Martinem Whitem, zástupcem ASTM International a aktivně se zúčastnit jeho přednášky. Akce je pořádána v rámci projektu Smart akcelerátor Plzeňského kraje II ve spolupráci Českou technologickou platformou pro aditivní výrobu (ČTPAV) Klastru Mechatronika.

Termín: čtvrtek 9. prosince 2021 od 9 do 15 hodin

Místo: VTP COMTES FHT, Dobřany 

Předběžný program:

8:30 – registrace účastníků

9:00 – přivítání, úvodní slovo ( J. Džugan)

9:45 – prezentace činnosti ASTM ( M. White)

12:00 – snacks & networking

12:30 – témata a práce ASTM (S. Mohsen)

13:30 – moderovaná diskuze, networking

15:00 – závěr

PŘIHLÁŠKA NA AKCI 

 

Dr. Martin White je vedoucím programů aditivní výroby pro evropský region ve společnosti ASTM International. Do své funkce přináší 20 let zkušeností z akademické i průmyslové oblasti a je specialistou na materiály a konstrukce. Jeho nedávná kariéra byla zaměřena na certifikaci a výrobu leteckých konstrukcí, od hlavního podvozku A350-900 XWB ve společnosti Safran Landing Systems až po jeho poslední roli hlavního inženýra pro aditivní výrobu ve společnosti GKN Aerospace. Na počátku své kariéry studoval u společnosti Rolls Royce na Swansea University, kde získal doktorát v oboru vysokoteplotních materiálů pro aplikace v plynových turbínách, a také magisterský titul v oboru vysokopevnostních ocelí pro přistávací podvozky u společnosti Airbus, poté strávil několik let jako konzultant ve společnosti Frazer-Nash Consultancy. Ve společnosti Frazer-Nash pracoval v různých průmyslových odvětvích, včetně leteckého průmyslu, civilní jaderné energetiky, obrany a ropného a plynárenského průmyslu. Během své kariéry získal Martin významné zkušenosti s řízením technických týmů v kritických projektech a také schopnost získávat nové zákazníky v nově vznikajících technologických oblastech.

 

Akce bude probíhat podle aktuálně platných hygienických opatření.

 

Akce se koná v rámci řešeného projektu ČTPAV č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025091 a v rámci projektu Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II, reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016623, které jsou podpořeny prostředky EU.

 

 

workshop