Stanley Cup v Plzni. Pavel Francouz představí pohár v pátek 22. července v areálu pivovaru

Obrovský hokejový svátek pro Českou republiku, a především pro Plzeň! Hokejový brankář vítězného týmu Colorada Avalanche a plzeňský rodák Pavel Francouz představí jednu z nejslavnějších sportovních trofejí světa – Stanley Cup v pátek 22. července v areálu Plzeňského Prazdroje.
Místo pro život

Do západočeské metropole totiž zavítá jedna z nejslavnějších sportovních trofejí světa právě na jeden den. Vstup do areálu bude pro všechny návštěvníky zdarma, těšit se mohou na tradiční školu čepování, soutěže v hokejových dovednostech nebo zónu s herními konzolemi.

Image
Pavel Francouz

„Jsem natěšený, bude to výjimečný zážitek. Pohár chci ukázat rodině a kamarádům, ale pochopitelně také co největšímu počtu fanoušků,“ těší se na speciální den dvaatřicetiletý gólman Pavel Francouz, který se s příznivci potká na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Od 13 do 16 hodin bude na ikonickém místě Plzně připraven bohatý program pro velké i malé hokejové fanoušky.

Image
Pavel Francouz

Na místě nebude chybět speciální merchendising s tematikou Stanley Cupu a také možnost pořízení fotky se slavným pohárem. „Každým dnem mi sice přibývá povinností a příprav s akcí spojených, ale já si to užívám. Jsem rád, že slavit s fanoušky budu právě v pivovaru, který k Plzni neodmyslitelně patří. A rád bych pohár na místo dovezl historickým americkým džípem, protože i tento symbol mám s naším městem spojený. Těším se, že se potkám s velkým množstvím fanoušků,“ zakončil Pavel Francouz.

Text a foto: Adriana Jarošová, Město Plzeň