Pozvánka na webinář: Value Proposition – jak postavit produkt, aby ho zákazníci kupovali

Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II Vás zve ve středu 9. června na webinář Lukáše Konečného "Value proposition - jak postavit produkt, aby ho zákazníci kupovali", v rámci kterého mohou zájemci získat také informace o  inkubačním programu Plzeňského kraje.

Termín: Středa 9. června 2021, 15–17 hodin

Link: ZOOM, https://us02web.zoom.us/j/87164217822?pwd=NTljQzhtWW16QnJwTlR2VjB1WU50Zz09

Meeting ID: 871 6421 7822 

Passcode: 308240 

Jestli v podnikání existuje něco jako odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec, tak bude mít hodně společného s value proposition. Jak totiž chcete vymýšlet tu správnou strategii a sestavovat funkční business model, aniž byste věděli, proč by od vás zákazníci vlastně měli chtít nakupovat? A právě o tom bude mluvit Principal Y Soft Venture Lukáš Konečný, který vám ukáže, jak poznat a správně popsat tu pravou hodnotu, kterou váš produkt zákazníkům přinese, a vysvětlí, že správná odpověď prostě není 42.

Pro koho?

Zájemce o podnikání

Začínající podnikatele

Mladé firmy

Proč se zúčastnit?

Začnete lépe přemýšlet nad tím, co váš zákazník opravdu chce.

Zjistíte, jak postavit vaše produkty či služby, aby je zákazníci skutečně chtěli.

Zlepšíte se v tom, jak své produkty nebo služby zákazníkům prodat.

 

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím nástroje ZOOM. Hodinu věnujeme povídání o value proposition a půl hodinku budete mít na své otázky. V rámci webináře vám také představíme inkubační program Plzeňského kraje.

Své otázky budete moci pokládat prostřednictvím chatu.

 

Akce je realizována v rámci projektu "Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II", reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016623.

 

Lukáš konečný

Lukáš Konečný

Lukáš Konečný působí jako Principal ve venture capital platformě Y Soft Ventures, kde se vedle podpory zainvestovaných startupů stará o provoz a finanční řízení. Je jedním z expertních hodnotitelů Evropské komise, jako konzultant provádí začínající podnikatele jejich prvními businessovými kroky a těm zkušenějším pomáhá mít pořádek (nejen) ve financích, strategických plánech, obchodních modelech a nastavení businessu směrem dovnitř i ven.

Inkubační program Plzeňského kraje

Inkubační program, jehož pilotní ověření letos probíhá, pomůže začínajícím inovačním firmám se zahájením podnikání. S podporou odborných konzultantů si zpracují podrobný podnikatelský plán. Při tom si ujasní, jak dále postupovat a za jakých podmínek bude jejich záměr úspěšný. Budou ale moci získat i další služby potřebné k přípravě či zahájení realizace záměru, jako je dokončení technického vývoje produktu, jeho testování a certifikace či pronájem pracovního místa v coworkové kanceláři.