Pozvánka na meetup Jak na média s tématy výzkumu a inovací?

Řešíte, jaká média jsou vhodná pro vaše výstupy? Je dobrý nápad oslovovat bulvár? Stačí napsat a odeslat dobrou tiskovou zprávu? A co sociální sítě, jak k nim přistupovat? Přijďte si poslechnout rady novinářů včetně praktických příkladů a sdílet své zkušenosti. 

Novináři Pavla Hubálková a Aleš Vlk poradí, jak dostat vědecká témata do mediálního prostoru, která média jsou vhodná či jak přistupovat k sociálním sítím. Marketingový meetup Jak na média s tématy výzkumu a vývoje?” proběhne 7. dubna 2022 od 9 do 13 hodin v Moving Station, Koperníkova 56, Plzeň. 

Plzeňský kraj se profiluje jako inovativní a atraktivní region s důrazem na oblast výzkumu a vývoje. Třetím spíkrem meetupu je marketingový expert Jáchym Klimko, který představí, jak může silná regionální značka a regionální inovační marketing podpořit místní inovační ekosystém.

Akce se koná v rámci projektu Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II a je zdarma po předchozím přihlášení.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Přednášející:

• Pavla Hubálková, vědecká redaktorka na Univerzitě Karlově, pracuje pro týdeník HROT nebo Hospodářské noviny.

• Aleš Vlk, spoluzakladatel portálu www.vedavyzkum.cz, pracoval pro Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy České republiky a dnes externě vyučuje na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy

• Jáchym Klimko marketingový expert pro oblast Regionálního inovačního marketingu Plzeňského kraje

 

Foto: ilustrační

konference