Pozvánka na #INNOVATIONDRIVER“ - 5. Česko-bavorský inovační den

Zveme Vás na již 5. Česko-bavorský inovační den, který se uskuteční 19. září 2024 v prostorách technologického parku TechTower v Plzni (Koterovská 2827/152, 326 00 Plzeň 2-Slovany).
Podnikání

Letošní téma jsme nazvali „#INNOVATIONDRIVER“- posvítíme si na to, kdo je v našem přeshraničním regionu motorem inovací, jaké dynamiky a prvky přispívají k tomu, aby naše ekonomika byla silná, udržitelná a orientovaná na budoucnost.

Zaměříme se přitom na tři důležité oblasti: #PeoplePower, #StartupSpirit a #CommunityConnections.

O AKCI

Česko-bavorský inovační den je pravidelný roční kongres, na kterém se setkávají zástupci firem, vědy a politiky a diskutují o důležitých budoucích tématech společného přeshraničního hospodářského regionu Horní Falc – Kelheim / Plzeňský kraj. Inovační den je platformou pro odbornou diskuzi a výměnu zkušeností na aktuální témata, získávání nových kontaktů a vytváření partnerství.

Dopolední blok bude obsahovat inspirativní přednášky od odborníků z různých oblastí, odpoledne proběhnou tři interaktivní tematické workshopy

Součástí akce bude prohlídka TechToweru, jednoho z nejmodernějších technologických parků v České republice, který nabízí zázemí a kanceláře pro inovativní firmy, technologické nadšence a začínající podnikatele.

Jazykem akce je němčina a čeština a bude zajištěno profesionální simultánní tlumočení.

Více informací k akci naleznete zde:   

www.by-cz-innovationday.eu

Přihlásit se můžete zde:

https://eveeno.com/innovationstag24