Kreativní workshop "Jak využít umělou inteligenci ve firmě"

Umělá inteligence kompletně mění byznys a společnost, jak ji dnes známe. V rámci konkurenceschopnosti firem je důležité využívat dostupné moderní technologie. Klíčovým momentem je objevení způsobu, jak lze ve firmě umělou inteligenci prakticky využívat a také to, jaký výsledek to může firmě přinést.

BIC Plzeň a společnost nvias vás zvou na kreativní workshop, který bude zaměřen na obchodní hodnotu umělé inteligence, na příklady jejího využití v praxi a na možnosti, které nám poskytuje, ale zároveň i na limity, které se umělé inteligence týkají. 

Termín: 24. června 2021, online

Co Vám workshop přinese?
Cílem workshopu je objevení potenciálu a hodnoty umělé inteligence pro Vaši firmu. Účastníci se prakticky seznámí s technologiemi umělé inteligence ve čtyřech oblastech a vyzkouší si, jak jednoduché je technologie ovládnout.

Pro koho je akce vhodná?
Workshop je určen pro aktivní zástupce malých a středních firem (2 až 3 z různých oddělení, např. vedení, obchod a vývoj). 

Účast na akci je bezplatná, je nutná registrace nejpozději do 20. června 2021 nebo do naplnění kapacity workshopu. Informace o programu ZDE.

Máte další otázky?
Napište Mirce Skrziszowské na m.skrz@bic.cz nebo zavolejte na 377 235 379.

Zdroj: BIC Plzeň