Konference Technica Futura

Technika, inovace a Plzeň k sobě neodmyslitelně patří. A proto je tu Technica Futura 2023 – konference, která techniku, inovaci a západočeskou metropoli spojí v jeden obrovský zážitek. Na toto spojení zve zmiňovaná akce, která se zaměří na budoucnost retailového trhu (maloobchodu), kybernetickou bezpečnost nebo budoucnost očima generace Z, tj. žáků středních škol. Vrcholem konference bude přednáška Tomáše Vondráčka, jenž zorganizoval úspěšný hackathon na e-shop s dálničními známkami.

Na co se můžeme těšit?

Témata konference budou nejen odborná, jako je třeba budoucnost retailového trhu nebo kybernetická bezpečnost, ale také se podíváme na naši budoucnost prostřednictvím generace Z. Tato generace se stane součástí konference a skrze panelovou diskuzi nám ti nejnadějnější žáci středních škol sdělí své pocity, potřeby a touhy související se vzděláváním a prostorem pro jejich další vývoj a růst. Diskutovat se studenty budou zástupci firem i Západočeské univerzity. Vrcholem konference Technica Futura 2023 bude vzácný host, pan Tomáš Vondráček, generální ředitel společnosti ACTUM Digital.

V průběhu celého dne bude připraven i doprovodný program. Návštěvníci zjistí více o dronech a jejich využití pro IZS, seznámí se s robotickým psem SPOTEM a na vlastní kůži si díky společnosti Eurosoftware, dceřiné společnosti GK Software, vyzkouší nakupování budoucnosti v obchodu GK GO.

Poprvé v České republice budou mít možnost poznat bezkontaktní prodejnu. Její funkční model byl doposud představen jen na veletrzích v New Yorku, Paříži a Düsseldorfu. Obchůdek GK GO cestuje ve formě nákladního kontejneru po celé Evropě a nyní se vydal na jedinečnou cestu do Plzně.

Technologie a inovace mění svět, poznejte projekty budoucnosti zblízka a přihlaste se na Technica Futura 2023.

Detailní program akce najdete ZDE

PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI

poster