Den otevřených dveří na Západočeské univerzitě v Plzni

Chcete studovat v Plzni? Přijďte se ve středu 26. ledna 2022 seznámit se Západočeskou univerzitou při Dni otevřených dveří.

Západočeská univerzita v Plzni zve zájemce o studium i širokou veřejnost k její návštěvě. Den otevřených dveří se 26. ledna 2022 uskuteční zčásti offline a zčásti online.

Fakulty Západočeské univerzity budou během dne zvát k osobní návštěvě, na prohlídky budov a možnost setkat se se studenty i vyučujícími a dozvědět se, jak to na vysoké škole chodí.

Ti, kteří se nebudou moci osobně zúčastnit Dne otevřených dveří, mohou v podvečer sledovat živé vysílání ze studia Multilab ze Sutnarky (Fakulta designu a umění) a dozvědět se nejpodstatnější informace o studiu. To vše se odehraje na webu a sociálních sítích Západočeské univerzity v Plzni.

Než se ale Den otevřených dveří přiblíží, můžete se ve videích dozvědět od současných studentů, proč si vybrali svůj obor a jak se jim na ZČU studuje, prolistovat katalog oborů a podívat se, jak podat přihlášku nebo jak se slavilo 30 let univerzity

Zdroj: ZČU

posluchárna ZČU