Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Plzni

Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Plzni proběhne 25. ledna 2023 v areálu nového kampusu na adrese alej Svobody 76. Během dne proběhnou přednášky o studia a průběhu přijímacího řízení, dále je možné zúčastnit se komentovaných prohlídek ústavů.
Vzdělání

Program

9:00 a 12:00 | Zelená posluchárna - přednáška o studiu a průběhu přijímacího řízení.

10:00 - každých 20 minut probíhají komentované prohlídky ústavů

ve společných prostorách budou fakultní spolky prezentovat své činnosti

Registrace

Své místo na Den otevřených dveří si, prosím, rezervujte zde. Zajistíte si tím místo na přednášce ve vámi zvoleném čase. 

Prohlídka Stomatologické kliniky ve FN na Lochotíně

Pro uchazeče o studium Zubního lékařství je připravena prohlídka Stomatologické kliniky ve Fakultní nemocnici na Lochotíně, kde probíhá výuka stomatologů. Kvůli omezené kapacitě si své místo a čas rezervujte zde. Shromáždění proběhne na vyznačeném místě u vstupu do budovy Lékařské fakulty 20 minut před začátkem prohlídky, tedy 10:40 a 13:40. Odtud zájemci odejdou v doprovodu zástupce fakulty na Stomatologickou kliniku. Po prohlídce je možné se navrátit do kampusu a pokračovat v prohlídce areálu Lékařské fakulty.

 

Kvůli omezeným možnostem parkování v den konání akce doporučujeme využít MHD - zastávka Lékařská fakulta nebo U Gery. Jestli musíte cestovat vozidlem, doporučujeme využít parkoviště v ulici Lidická, které je v pěší vzdálenosti od kampusu. 

 

Zdroj: Lékařská fakulta UK v Plzni 

LFUK