Čtvrté GoHigher Café se opět povedlo!

V pořadí čtvrté neformální setkání nadaných studentů z Plzeňského kraje GoHigher Café se uskutečnilo ve čtvrtek 7. března v prostorách Střediska volného času RADOVÁNEK. I tentokrát ukázalo, že je v regionu hodně aktivních mladých talentů, kteří mají co předat svým vrstevníkům, a že je o setkávání a sdílení zážitků velký zájem. Inspirativní odpoledne stejně jako minule moderoval nadšený astronom Jan Herzig z Gymnázia J. Š. Baara v Domažlicích, který na začátku v krátkosti představil projekt GoHigher a také dva vystupující.
Vzdělání

Prvním z nich byl Vít Kleisner z Gymnázia a SOŠ Rokycany, který měl příspěvek s názvem Od snů k realitě, aneb jak jsem se stal programátorem, v němž přiblížil svoji cestu k programování a přes povinné praxe na škole až k dlouhodobé praxi v průběhu studia.

Anežka Tetřevová, žákyně Gymnázia Luďka Pika, ví, Jak mít 10 dní v týdnu, a hovořila převážně o tom, jak si zorganizovat čas, s čímž má jako velmi aktivní studentka a bývalá předsedkyně SPPK bohaté zkušenosti. Tento příspěvek ocenili všichni ti, kteří se snaží svůj rozvrh zaplnit co největším počtem aktivit, což je většina přítomných na GoHigher Café, shodli se účastníci. Stejně jako na tom, že byly obě přednášky přínosné a další setkání se značkou GoHigher opět naplnilo jejich očekávání.

Termín dalšího GoHigher Café bude brzo zveřejněn webových stránkách.

Image
gohigher café