Chceme začít

Máte nápad, plán a vidíte díru na trhu? Jděte do toho a začněte podnikat! S rozjezdem vám pomůžeme. Můžete využít inkubační program nebo se spojit s některou z poradenských organizací, kde vám poradí a pomohou. Držíme vám palce!
Podnikání

Hledáte radu či inspiraci? Zeptejte se!

BIC Plzeň

www.bic.cz

BIC Plzeň poskytuje prostory a služby pro firmy, které mají zájem o aplikovaný výzkum vývoj a inovace a v roce 2020 otevřel nový cowork pro začínající podnikatele a start-upové týmy.

CzechInvest

regionální kancelář

Agentura CzechInvest naplňuje klíčovou úlohu v oblasti podpory podnikání a investic v její komplexní podobě. Regionální kanceláře CzechInvestu fungují především jako konzultační místo podpory podnikatelům ze strany státu. Nabízí poradenství pro malé a střední podniky a startupy.

Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje

www.rra-pk.cz

Poskytuje odborné poradenské služby územní samosprávě v Plzeňském kraji a podporuje ekonomický a sociální rozvoj regionu. Je spolurealizátorem  projektu Smart Akcelerátor Plzeňského kraje, který řeší problematiku regionální podpory výzkumu a vývoje.

Správa informačních technologií města Plzně (SITMP)

www.sitmp.cz

Pomocí moderních technologií usnadňují život, rozvíjí talenty a inspirují k podnikání. Podporují vznik inovativních firem. 

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji

www.khkvpk.cz

Usiluje o rozvoj podnikatelského prostředí. Kromě poradenské a konzultační činnosti zajišťuje celou řadu služeb pro podnikatele, nepodnikající právnické osoby i pro širokou veřejnost.

 

podnikání