AI Discovery SHOW pro středoškolské studenty

Společnost nvias opět spouští projekt pro hledání a rozvíjení talentů. Pro středoškolské studenty je to příležitost, jak rozvinout svůj talent v oblasti technologií, byznysu a týmové spolupráce. První ze šesti workshopů již 17.10.2022.
REGISTRACE

Proč se zapojit a co můžeš očekávat?

 •   Pořádáme celkem 6 workshopů, které jsou pečlivě připraveny tak, aby ti pomohli se rozvíjet ve všem, co tě zajímá a ve všem co se ti bude v praktickém životě hodit.
 • Budeš řešit reálné problémy zadané našimi firemními partnery. To znamená, že tvoje práce neskončí někde v šuplíku, ale usnadní tobě i nám všem život.
 • Seznámíš se s profesionály. Do projektu je zapojena FAV ZČU a firemní elita z oblasti technologie. Naučíš se spoustu nových věcí od těch nejlepších v oboru. Udělej na ně dojem a  do budoucna, tak může vzniknout nová spolupráce, ať už jako studium na VŠ nebo jako lákavá pracovní pozice.
 • Na svém vynálezu můžeš zbohatnout. Naučíme tě, jak k tvým vynálezům najít ekonomické využití. Podařený projekt bude hodnotným produktem, po kterém bude poptávka.
 • Budeš příští Steve Jobs? Budeš vymýšlet unikátní řešení, jaké svět ještě neviděl. Úspěšný projekt se může jednoduše stát start-upem a z tebe bude místo středoškoláka CEO tvojí nové firmy!
 • Zní to lákavě, ale bude to stát moc času a práce? Ano, náročné to bude. Zamysli se, jak by jsi čas strávil jinak. Výjimeční lidé se stali výjimečnými, protože se přemáhali. Protože makali, zatímco ostatní si užívali. Protože věřili, že něco dokážou. Ty už jsi obětoval svůj volný čas, aby jsi si přečetl tuhle nabídku. Co dokážeš ty?

  Technologie nejsou tvůj šálek kávy? Nevadí. Tvůj tým potřebuje někoho, kdo zvládne businessovou stránku projektu, kdo jim pomůže zorganizovat si práci a projekt úspěšně dotáhnout do konce.

  Více informací ZDE

  Zdroj: nvias

  Foto: ilustrační

  ilustrační