V Dobřanech se uskuteční česko-německé Setkání branží - AKCE ODLOŽENA NA POZDĚJŠÍ TERMÍN

Klastr MECHATRONIKA, z.s spolu s bavorskými partnery připravuje na 2. dubna v Dobřanech ve VTP Comtes od 12 do 18 hodin setkání branží pro české a německé firmy. Tato již zavedená akce má formu menšího veletrhu a umožňuje svým účastníkům osobní kontakt s dalšími subjekty z Plzeňského kraje a Bavorska, kteří sami hledají nové partnery nebo zákazníky.

Zaměřeno na start-upy

Posledních ročníků se dohromady účastnilo 500 vystavovatelů z řad českých a bavorských firem a každý ročník akce přichází s malou novinkou. „Tentokrát se budeme věnovat Start-upům,“ přibližuje program Kateřina Podaná za Klastr MECHATRONIKA a dodává: „chceme těmto mladým firmám pomoci navázat kontakt se zavedenými firmami v regionu a propojit je s podobně zaměřenými mladými firmami z Evropského regionu Dunaj Vltava.“ Během programu budou účastníci mít možnost obrátit se se svými dotazy také na zástupce agentury CzechInvest, podobně budou k dispozici i zástupci veřejné správy z Bavorska a Rakouska. Pro zájemce je připravena také přednáška Dr. Matthiase Kampmanna na aktuální téma IT – bezpečnosti.

„Největší výhodou této akce pro firmy je její organizační nenáročnost. Účast na akci je zdarma, firmy akci potřebují věnovat jen několik hodin. Účastníkům v případě potřeby zajistíme také tlumočení jejich rozhovorů,“ shrnuje hlavní výhody Setkání branží Lucie Valentová, která veletrh pořádá za bavorský Kraj Horní Falc již několik let.

Vzhledem ke kapacitě sálu je nutná předchozí registrace. Další Informace a online přihlášku najdete na: https://www.klastrmechatronika.cz/2020/02/04/setkani-branzi-v-dobranech

Klastr MECHATRONIKA, z.s. je hlavním pořadatelem akce na české straně, za Bavorsko na přípravě spolupracují Kraj Horní Falc, Cluster Mechatronik & Automation a Evropský region Dunaj-Vltava. Klastr MECHATRONIKA, z.s pořádá tuto akci v rámci řešeného projektu č. 217: Síť pro transfer technologií mezi MSP v česko-bavorském příhraničním regionu v oblasti pokročilých výrobních technologií, který je podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 Klastr MECHATRONIKA, z.s. (KM) je dobrovolné sdružení firem z oblasti mechatroniky a návazných oborů. KM propojuje firmy, školy a výzkumné organizace. Od svého založení v roce 2011 spolupracuje KM s bavorským mechatronickým klastrem Cluster Mechatronik & Automation, se kterým v současné době řeší také několik evropských projektů.


Sdílet událost:

 

Smart Akcelerátor Plzeňského kraje CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0003807