Seminář o aditivní výrobě

11. 12. 2019
Dobřany

 

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář věnovaný aditivní výrobě, který pořádá Česká technologická platforma pro aditivní výrobu. Seminář je určen odborníkům, multiplikátorům i koncovým uživatelům aditivních technologií – samotným podnikům. 

Seminář se bude konat 11. prosince 2019 v Dobřanech. Vystoupí na něm přední odborníci na toto téma a představíme best-practice aktuálně řešených projektů, které se aditivní výrobě věnují.  Podrobný program najdete v  pozvánce.

Budeme velmi rádi, když přijmete naše pozvání. Seminář je otevřený všem zájemcům o toto téma, pokud máte mezi svými kontakty někoho, koho by mohl zajímat, předejte mu prosím pozvánku, bude vítán. Hlavním cílem činnosti ČTPAV je podpora koncových uživatelů aditivních technologií, především tedy malých a středních podniků, které s 3D tiskem již pracovat začaly nebo to plánují.

Veškeré informace najdete také na webu: https://www.klastrmechatronika.cz/2019/11/05/seminar-o-aditivni-vyrobe/ a jsme Vám k dispozici také na emailu: ctpav@klastrmechatronika.cz


Sdílet událost:

 

Smart Akcelerátor Plzeňského kraje CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0003807