4. Bavorsko-český den pro firmy "Příhraničí 4.0" - NEKONÁ SE !!!

Zveme vás na 4. Bavorsko–český den pro firmy s podtitulem PŘÍHRANIČÍ 4 .0 – JAK OVLIVŇUJE DIGITALIZACE A UMĚLÁ INTELIGENCE REGION A ČLOVĚKA? Odborníci objasní otázku, jak digitalizace a umělá inteligence ovlivňují pracovní činnost a život v přeshraničním kontextu.

Akce se v roce 2020 koná poprvé současně v kombinaci s „burzou firem“, která je vhodná pro zástupce firem, výzkumných organizací i vysokých škol. Tato platforma je vhodná pro všechna odvětví a přináší možnost přeshraničního propojení, nových kontaktů, zajímavé kooperace a ziskových obchodních vztahů. „Bezhraniční“ kooperace vedou k nové přidané hodnotě ve společném bavorsko-českém hospodářském prostoru. Také z této dynamiky můžete profitovat!

Vstup na akci je bezplatný, je nutné se předem registrovat nejpozději do 5. března jako vystavovatel nebo do 14. března jako návštěvník. Akce je simultánně tlumočena.    

KDY: čtvrtek 19. března 2020

KDE: Deggendorfer Stadthallen

           Edlmairstraße 2  

         94469 Deggendorf 

           www.deggendorfer-stadthallen.de

  

PŘEDPROGRAM

12:30 – 14:00    prohlídka firemní skupiny STREICHER – strojírenské divize v Deggendorfu nebo prohlídka Technické vysoké školy v Deggendorfu

      

PROGRAM

15:00    Zahájení a přivítání

15:30    Pódiová diskuze:  Jak ovlivňuje digitalizace a umělá inteligence region a člověka?

16:00    Keynote: „Udržitelný vzdělávací systém aneb příprava na profese, které ještě nejsou“

16:30    Networking při bavorském občerstvení

Pozvánka včetně detailního programu ke stažení ZDE.

Pořadatelé akce: Evropský region Dunaj-Vltava, Niederbayern-Forum, Průmyslová a obchodní komora Dolního Bavorska, Řemeslnická komora Dolní Bavorsko-Horní Falcko, Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje, Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji, Jihočeská hospodářská komora

 

Pro přihlášení nebo bližší informace kontaktujte manažerku sítě Bavorsko-Čechy:

Donau MoldauIng. Jaroslava Pongratz

j.pongratz@euregio-bayern.de

Tel. +49 170 811 8194

 

 


Sdílet událost:

 

Smart Akcelerátor Plzeňského kraje CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0003807